NGT
[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Akcesoria] Noże i scyzoryki (/thread-682.html)



RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - łowca jeleni - 31-10-2005

equlibrium 7> bez urazy ale wz.98 jest fajny ale nie do survivalu.
-------------------------------------------
survivalowiec:)




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - rumcajs - 31-10-2005

tylko do rozżynania brzuchów wrogiej soldaterki sie nadaje!
noże szturmowe do szturmu!!!
w kuchni używajmy nozy kuchennych...
-------------------------------------------
... nemo me impune lacessit ...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 31-10-2005

maczety na meczety!!!! czy jakoś tak...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Akme - 31-10-2005

Chróściel... o królu racjonalnego survivalu... skoncz ta zenade i zajmij sie innymi topikami.. plizz...

Heh... nawet mnie to bawi




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 31-10-2005

>Akme
pamiętaj o artyźmie w drwieniu!!!!
w innych nie mam się z czego pośmiać, za poważnie jest i wszystko już było po 10 razy tylko się ludziom czytać nie chce i ciągle o to samo pytają na nowo...
ze mnie taki survivlowiec jak z koziej du...py Reisetasche. a racjonalne to może mam co najwyżej podejście do życia w przeciwieństwie co do niektórych..




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Equilibrium7 - 01-11-2005

łowca jeleni - ja dałem przykład, wiem że wz.98 jest no... ekhm... jaki jest tylko mi chodziło o nóż o stałej klindze i tej długości a się śpieszyłem pisząc, więc napisałem krócej ;].

ODPOWIE MI KTOŚ W KOŃCU NA MOJE PYTANIE??????




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - tokuf - 01-11-2005

-->Equilibrium7
centum handlowe to niedaleko Selgrosu (nie pamiętam ulicy - nie jestem z krakowa- jest tam tez Media Markt i Praktikker) w galerii handlowej jest niewielkie stoisko jak ostatnio byłem w grodzie kraka to widziałem cena
ok 100 -120 z
ł :)))




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Equilibrium7 - 01-11-2005

Chodzi o M1 - Sklep ''Łowca''??? Czy o Kraków Plaza??? [Albo jescze coś innego?] W każdym razie dzięki ;]

Chróściel dam ci scyzoryk z ostrzem 3 cm mojego dziadka i mnie nauczysz survialu ok? =D




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 01-11-2005

jesteś pewien, że chcesz na nowo ropocząć tę dyskusję na temat Waszych prób przetrwania w mazurskich trzcinach?




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Bren - 01-11-2005

Uprasza się survivalowców i nożomaniaków oraz militarystów o niedokarmianie trolla górskiego o imieniu ''Chróściel''. Jak zgłodnieje to może sobie pójdzie.

A teraz zupełnie poważnie. Zaleźnie od todzaju aktwyności zmienia się zestaw zabieranych przezemnei noży. Nóż który zawsze mam przy sobie to scyzoryk szwajcarski climber.
1. Zestaw na codzień - folder M16 lub Becker necker.
2. Rower - multitool.
3. Tatry - jak zestaw codzienny.
4. Tereny leśne, nizsze góry - mini kukri + folder lub All hunter terrain (tu zalezy zestaw od tego czy maja być jakieś większe prace lub ognisko).




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Equilibrium7 - 01-11-2005

Heheheheheh, ja nie mówiłem, że w mazurskich trzcinach, ale z Twoich wcześniejszych wypowiedzi [na temat syberii...] można wywnioskować że scyzorykiem 3 cm bede sie przedzieral [wedlug Ciebie] rowniez przez Lasy Równikowe Ameryki Połudiowej! A jak! ;]]] XD




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 01-11-2005

jesteśmy coraz bliżej rozwiązania:)))!!!

p.s. jak nigdzie nie znajdę ''pożywienia'' to i tak tu wrócę, bo u Was te noże i mundury ech...już nie wspomnę o maczetach:)))

ale z drugiej strony Bren zobacz jak się ładnie temat wyklarował!!!




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 01-11-2005

>Equilibrium
oj chopie Ty jeszcze musisz raz przeczytać to co napisałem i co inny pisali, bo cosik Ci riposty nie idą...nie wiem czy to brak zrozumienia tekstu pisanego czy zwykłej analizy tegoż tekstu a może jakieś niedomaganie po prostu?ale proponuję ponowną lekturę i to dogłębną powyższych postów...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - tokuf - 01-11-2005

chodzi mi o M1- nazwy sklepu nie pamiętam moze i'' łowca'':)))




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Equilibrium7 - 01-11-2005

Właśnie! Wytłumacz mi! Przecież juz Cię prosiłem żebyś mnie nauczył survialu scyzorykiem, a ty ciągle o tych wieeelkich nożach i maczetach... Po co to komu?




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 01-11-2005

e i tak ciężko będzie zrozumieć to tłumaczenie, jak już wcześniej czytałem Twojego posta mogę wnioskować...no właśnie po co to Wam?




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Equilibrium7 - 01-11-2005

Odsyłam Cię do posat Akme na tej stronie....
i tyle. nie chce mi sie Tobie tego tłumaczyć...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 01-11-2005

no jak pięknie!!!




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Equilibrium7 - 01-11-2005

;]




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - grocik - 01-11-2005

---> ~Equilibrium7

a co to jest ten survial? bo tak cały czas o tym piszesz i piszesz, więc podziel się przynajmniej ze mną co rozumiesz poprzez to pojęcie ;)