NGT
[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Wersja do druku

+- NGT (https://ngt.pl)
+-- Dział: NGT (https://ngt.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Dyskusje o sprzęcie (https://ngt.pl/forum-2.html)
+--- Wątek: [Akcesoria] Noże i scyzoryki (/thread-682.html)



RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - mk - 16-11-2005

co można powiedzieć na temat takich noży-warte są uwagi czy nie zawracać sobie nimi głowy?

-------------------------------------------
mk




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Drago - 16-11-2005

macie jakies pojecie o nożach do rzucania??Bo na allegro to sa takie niby dobre i piekne ale za 3 sztuki 29 złoty ;/ gdzie na innych stronach noże do rzucania sa od 40-200 zł mozecie polecic jakis dobry nozyk za rozsądną cene




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Luka - 17-11-2005

nóż nie służy do rzucania :)
a jeśli chcesz sobie porzucać to trener albo osa Gerlacha są chyba ok (sam posiadam osę ale rzucanie się szubko nudzi - za dużo schylania :))
o nożach z allegro za 29 zł radzę zapomnieć...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Drago - 18-11-2005

niestety juz zamówiłem :P ale moze jednak bedzie dobrze wywarzony www.goods.pl polecam stronke :D:D sami zobaczcie




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Hary - 24-11-2005

Polecam narzędzia Victorinoxa! Przystępna cena, duży wybór i dobra rada przed zakupem upewnijcie się ze to w miare przyzwoita cena szkoda przepłacac! A i do swiadomosci opisujacych scyzoryki Wegner! Victorinox kupił Wegner!VICTORINOX jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych i kieszonkowych zestawów narzędzi.
Również noże kuchenne i profesjonalne marki VICTORINOX cieszą się światową renomą.

Podstawą sukcesów firmy VICTORINOX jest jej nieprzerwana, ponad stuletnia tradycja.
Założona w roku 1884, dokonała pierwszej dostawy dla Armii Szwacarskiej w roku 1891.
W dniu 12 czerwca 1897 roku ''Szwajcarski Nóż Oficerski'' został opatentowany i od tej pory jest chroniony prawem.
W wyniku długoletnich doświadczeń każda część tego noża uzyskała swoją optymalną formę i funkcjonalność.
Doskonałej jakości stal i niezwykle staranne wykonanie dają gwarancję najwyższej jakości. Ostrza noży są bardzo starannie ostrzone i odznaczają się wysoką trwałością.
Pozdrawiam!
-------------------------------------------
Hary




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - rumcajs - 24-11-2005

-> Hary
a gdzie handlujesz tymi nożami?




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - Luka - 24-11-2005

Mam Wengera i jakoś nie mam ochoty na zmiany :)
poza tym, że Victorinoxy dłużej trzymają ostrze (przynajmniej wg moich doświadczeń) to mój Wenger ma wszystko czego dusza zapragnie :)




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - zygem - 27-11-2005

Z noży kuchennnych polecam polskie noże firmy Polkars (www.polkars.com). Według mnie bardzo dobre.




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - kakato - 27-11-2005

Hary-> a jaki nóż/scyzoryk poleciłbyś mi do czyszczenia paznokci?? tam taki wybór, a ja się na tym tak nie znam...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - JAZZ - 29-11-2005

Dla Kakato
link




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - dag - 29-11-2005

hej




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - dag - 29-11-2005

czy ktos moze mi cos powiedziec o Delux Tinker? Zupełnie sie na tych scyzorykach nie znam a chce komus zrobic prezent i nie wiem czy to dobry wybór???




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - dag - 29-11-2005

a moze lepiej kupic Handyman??




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - DanceMacabre - 02-12-2005

cześć

nie jestem kimś kto chodzi po buszu :) snobizm mi jest bliższy i stąd jestem na tym forum :) interesuje mnie dobry nożyk ale bez większej ekstrawagancji :) powiedzmy sobie taki do marynarki którym będzie szło zrobić kanapkę i nie będę musiał co rusz chodzić ostrzyć
-------------------------------------------
d.m




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 02-12-2005

ale w sensie do marynarki od garnituru czy w sensie do MW?
w sumie to i tak nie wiem, bo się na nożach nie znam ale z ciekawości pytam...




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - DanceMacabre - 02-12-2005

:) a jeszcze jedna prośba :) widziałem takie ze stalą mozaikową ciekawi mnie cena takich cacek :)
pozdrawiam
-------------------------------------------
d.m




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - DanceMacabre - 02-12-2005

garnitur marynarka:)
-------------------------------------------
d.m




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - DanceMacabre - 02-12-2005

:DDDD ale błagam nie piszcie vic.... :) wygląda kiepsko




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - chróściel - 02-12-2005

proponuję taką opcję- poczytaj tu w tym temacie posty, ale pod kierunkiem linków do sklepów z nożami. powłaź w te sklepy, poszukaj co Ci tam odpowiada, zapodaj potem tu linki to Ci chłopacy tutaj doradzą czy warto takie cosik zakupić czy nie.
pozdrawiam




RE:[Akcesoria] Noże i scyzoryki - JAZZ - 02-12-2005

Do DanceMacabre
Moje typy noża do ''marynarki'' np.GERBER E-Z-OUT,BENCHMADE PIKA,KERSHAW LFK
Szukaj na www.militaria.pl,www.military.pl
Cena tych noży od 120 do 200